انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول فلاشر 12 ولت 5 کاناله 2 وضعیتی با خروجی ترانزیستور آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات
آمار بازدید
بازدید امروز : 21
بازدید دیروز : 172
بازدید ماه جاری : 2899
بازدید کل : 482518

فلاشر 12 ولت 5 کاناله 2 وضعیتی با خروجی ترانزیستور[فلاشر]

فلاشر 12 ولت 5 کاناله 2 وضعیتی با خروجی ترانزیستور
قیمت: 1,100,000ريال
 
 
فلاشر 12 ولت 5 کاناله 2 وضعیتی با خروجی ترانزیستورفلاشر 12 ولت 5 کاناله 2 وضعیتی با خروجی ترانزیستورفلاشر 12 ولت 5 کاناله 2 وضعیتی با خروجی ترانزیستورفلاشر 12 ولت 5 کاناله 2 وضعیتی با خروجی ترانزیستور
فلاشر 12 ولت 5 کاناله 2 وضعیتی با خروجی ترانزیستورفلاشر 12 ولت 5 کاناله 2 وضعیتی با خروجی ترانزیستورفلاشر 12 ولت 5 کاناله 2 وضعیتی با خروجی ترانزیستور

فلاشر 5 کاناله دو وضعیتی با ولوم کنترل سرعت با خروجی ترانزیستور

طی سال های متمادی کیت های فلاشر گوناگونی در انواع 2 و 3 و 4 و ... کاناله در بازار عرضه گردیده که اکثر این مدارات با ولتاژ 220 ولت راه اندازی و کار می کند که به علت استفاده از ولتاژ 220 ولت در این مدارات احتمال خطر برق گرفتگی را نیز دارد و چون باید از لامپ های 220 ولتی در اینگونه مدارات استفاده گردد چه از لحاظ مصرف برق بالای لامپ های 220 ولتی که در این کیت ها و مدارات مورد استفاده قرار می گیرد و چه از لحاظ مسائل ایمنی ، نا مطمئن بوده و از لحاظ مالی نیز شامل هزینه های زیادی می شود.

تولیدی مهرام کیت با تجربیات گذشته و ضمن خواست مشتریان که ما را با نظرات و انتقادات خود همیشه پشتیبانی کرده و نیز ما را در جهت بهبود کیفیت و ارتقاء کیت های مهرام کیت یاری داده اند ضمن احترام به خواست این دوستان 5 نوع کیت فلاشر که با ولتاژ 12 ولت کار می کند را به شما دوستان عزیز معرفی می کند.

این کیت دارای کارآیی بسیار جالبی می باشد که با داشتن یک کلید فشاری (شاسی) شما می توانید به دو صورت یا دو شکل از این کیت بهره ببرید.

بدین ترتیب که چنانچه در وضعیت اول ، کلید در حالت عادی قرار داشته باشد دیودهای نورانی که بر روی فیبر قرار گرفته و نشان دهنده خروجی هریک از کانال های کیت می باشد از یک طرف فیبر ، دیود نورانی LED خروجی (ترمینال) اول OUT 1 شروع به روشن و خاموش شدن گردیده و تا به دیود نورانی  LEDخروجی (ترمینال) پنجم OUT 5 رسیده به همین ترتیب روشن و خاموش مــــــی گردد و مجددا به حالت دیود نورانی اول برگشته و به همین ترتیب در همین وضعیت روشن و خاموش شدن دیودهای نورانی LED در هر کانال ادامه خواهد داشت. و شما به وسیله ولوم کنترل سرعت می توانید سرعت چشمک زدن دیودهای نورانی LED را کنترل نمائید.

 اینک با فشار دادن کلید فشاری به طرف داخل فیبر وضعیت دیودهای نورانی LED تغییر خواهد کرد. بدین شکل که دیود نورانی LED خروجی (ترمینال) اول OUT 1  اول از یک طرف شروع به روشن و خاموش شدن گردیده تا به دیود نورانی  LEDخروجی (ترمینال) پنجم  OUT 5برسد.

حال در این وضعیت دیود نورانی پنجم روشن و خاموش گردیده تا نوبت به دیود نورانی LED چهارم ، سوم ، دوم  و در نهایت به دیود نورانی LED اول برسد.

پس در این وضعیت (دوم) از کیت دیودهای نورانی LED کیت به صورت رفت و برگشت عمل می کند ولی در وضعیت اول دیودهای نورانی LED از یک طرف شروع تا به آخر رسیده و مجددا از دیودهای نورانی LED اول مدار شروع به چشمک زدن خواهد کرد.

نکات دانستنی

1- ولتاژ کار کیت های فلاشر 12 ولت رگوله شده می باشد.

2- منبع تغذیه مناسب این کیت کاملا رگوله شده با جریان حداقل 2 آمپر (2A) باشد.

3- در محل قسمت اسیلاتور یک عدد دیود نورانی LED زرد رنگ قرار گرفته که پس از زدن به ولتاژ به کیت شروع به چشمکزدن کرده که با تغییر یا کم و زیاد کردن ولوم سرعت چشمک زدن دیود نورانی LED زرد رنگ نیز کم و زیاد می گردد.

چشمک زدن این LED از بابت پالسی است که از خروجی IC 555 جهت فرمان به ورودی IC 4017 داده می شود.

4- با کم و زیاد کردن ولوم کیت و چشمکزدن دیود نورانی LED زرد در قسمت اسیلاتور سرعت هر یک از کانال های خروجی کیت فلاشر پنج کاناله که با OUT1 تا OUT5 مشخص می باشد نیز تغییر خواهد کرد و دیودهای نورانی LED مربوط به همان کانال یا خروجی نیز شروع به چشمکزدن خواهد کرد.

5- قدرت خروجی هر یک از کانال های کیت فلاشرهای ترانزیستوری یک آمپر (1A) می باشد.

مشخصات
ولتاژ کیت:12 ولت
جریان مصرفی:2 آمپر
قلب مدار:آی سی 555 و آی سی 4017
حالت اراِئه:بصورت کیت
توضیحات:با ولوم کنترل سرعت
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2021 مهرام کیت