انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدار آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
صفحه اینستاگرام
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات

کیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدار[کنترل از راه دور]

کیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدار
قیمت: 3,000,000ريال
 
 
کیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدارکیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدارکیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدارکیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدار
کیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدارکیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدارکیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدارکیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدار
کیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله با خروجی پایدار
کیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله رادیویی با خروجی دائم LATCH

کیت کنترل از راه دور چهار کاناله با قابلیت کد بندی مدار مجهز به سیستم DECODER ENCODER بوده و کد بندی آن مطابق دلخواه و نظر شما انجام می گیرد. برد دستگاه با توجه به سالم بودن باتری ریموت کنترل فرستنده و کیت حدود 100 متر خواهد بود.

ولتاژ این کیت 12 ولت می باشد پس در این کیت از رله 12 ولت استفاده گردیده است. چنانچه بخواهید از ولتاژ 9 ولت در این کیت استفاده نمائید باید 4 عدد رله 9 ولتی تهیه و در محل های خود به جای رله 12 ولتی قرار داده و لحیم نمائید.
خروجی این کیت بصورت LATCH (قفل بر روی هر کانال) می باشد. در این حالت با فشار دادن هر کلید فرستنده، رله مربوط به آن در گیرنده فعال شده و به همان صورت باقی می ماند (حتی اگر همان کلید رها شده و یا دوباره فشار داده شود). این وضعیت تا فشار دادن یکی دیگر از کلیدهای فرستنده (بجز کلیدی که قبلا فشار داده شده است) ادامه پیدا می کند و به محض فشار دادن کلید مذبور، رله مربوط به آن فعال شده و رله قبلی به حالت قطع می رود. بنابراین در این حالت امکان وصل بودن تنها یک رله در آن واحد وجود دارد و در واقع مدار بصورت یک سلکتور چهار حالته عمل می نماید.
همان طور که در قطعات کیت ملاحضه می کنید از یک عدد RFM=RF MODULE که بسیار حساس می باشد
استفاده گردیده است که اولا حجم مدار گیرنده کاهش و ثانیا نیاز به هیچ گونه تنظیم فرستنده و گیرنده نمی باشد زیرا فرستنده یا همان ریموت کنترل فرستنده وRFM گیرنده قبلا تنظیم شده بخصوص سلف متغیر بر روی RFM که روی آن لاک زده و از طرف کارخانه سازنده تنظیم گردیده دستکاری شود دستگاه شما عملا از تنظیم خارج و به هیچ گونه تنظیم اولیه نخواهد شد.
در ضمن می بایست یک تکه سیم خشک به طول تقریبی 48 سانتی متر جهت آنتن به مدارRFM وصل و لحیم نمائید. محل اتصال آنتن روی مدار RFM دایره کوچکی است که در یکی از گوشه های آن قرار دارد و حتما دقت نمائید هنگام نصب سیم آنتن نوک هویه برای لحیم کردن سیم بر روی فیبر به قطعات ظریف اطراف برخورد نکند و به آنها صدمه نزند. جهت کم کردن حجم سیم آنتن می توانید آنتن را به صورت مارپیچ بسازید و برای این منظور از لوله داخلی یک عدد خودکار استفاده نمائید و دور لوله پیچیده و آن را طبق نکات قبلی که گفته شد نصب نمائید.
توجه : در حالت استفاده از آنتن به شکل مارپیچ (فنری شکل) امکان دارد برد دستگاه کاهش یابد.
حداکثر برد ریموت کنترل فرستنده با باطری سالم و کاملا نو که دارای ولتاژ 12 ولت است بدست می آید و باطری مورد استفاده داخل ریموت که قبلا از طرف کارخانه سازنده داخل دستگاه قرار گرفته ممکن است به علت گذشت زمان ضعیف شده باشد و برد دستگاه کاهش یابد. (ضعیف بودن باطری داخل فرستنده با فشار دادن یکی از کلیدهای فرستنده و روشن شدن دیود نورانی مشخص خواهد شد)

مشخصات کیت گیرنده کنترل از راه دور 4 کاناله رادیویی با خروجی دائم LATCH :
حرفه ایی
دارای کاربردهای فراوان و متعدد
مجهز به سیستم DECODER ENCODER
دارای قابلیت کد بندی به دلخواه شما
قابلت راه اندازی چندین کیت گیرنده توسط یک ریموت و بالعکس
ولتاژ 9 تا 12 ولت DC
با مدار آی سی PT 2272 - L4
فرکانس کاری 315MHZ
کد فیکس دستی
دارای 4 خروجی
دارای 4 رله در خروجی ها
دارای LED های نمایشگر و ترمینال

مشخصات
ولتاژ کیت:12 ولت
جریان مصرفی:کم
قلب مدار:IC PT2272-L4
حالت اراِئه:بصورت کیت
توضیحات:با کیفیت عالی
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2024 مهرام کیت