انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیم آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
صفحه اینستاگرام
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات

کیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیم[رادیو و فرستنده]

کیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیم
قیمت: 700,000ريال
 
 
کیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیمکیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیمکیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیمکیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیم
کیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیمکیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیمکیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیمکیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیم
نظرات موجود:2
کیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیم

کیتی که اینک در اختیار دارید با حجم کم فیبر و قطعات اندک در نگاه اول به نظر نمی رسد که بتواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد ولی پس از مونتاژ و تنظیم کیت خواهید دید که این کیت دارای صدای صاف و حساس می باشد که توسط این کیت می توانید از آن جهت استفاده میکروفون بی سیم و نیز استراق سمع بی سیم استفاده نمائید.
مدار این کیت بقدری حساس و قوی می باشد که شما می توانید صداهایی را که در محل یا مکانی که این کیت را در آن جا کار گذاشته اید از رادیو FM دریافت و استراق سمع نمائید یا اینکه کیت را در یک جعبه کوچک و مناسب قرار داده بطوریکه میکروفون کیت را جلوی جعبه قرار داده و توسط یک رادیو FM که به یک دستگاه آمپلی فایر متصل گردیده می توانید در مجالس سخنرانی – سالن ها ، اجتماعات ، صدایی صاف و حساس را از بلندگو پخش نمائید.
مشخصات فنی کیت :
کیتی که در اختیار شما می باشد بر روی باندFM کار می کند به این معنی که به جای متغیر شدن دامنه موج بر حسب شدت و ضعف صوت فرکانس رادیویی بر حسب شدت و ضعف صدا متغیر می شود و به همین دلیل این روش را مدولاسیون فرکانس (FM) می گویند جالب این است که فرستنده هایی که برروی باند FMکار می کنند درمقایسه با فرستنده های مشابهی که روی باند AM یا (MW موج متوسط) کار می کنند هم برد بیشتری و هم از صدایی صاف تر بر خوردار می باشند.
طریقه راه اندازی کیت:
پس از مونتاژ کیت ابتدا یک رادیوی FM قوی (از لحظ گیرندگی) آماده و آنتن کشویی آن را تا انتها باز نموده و صدای رادیو را در حد وسط قرار دهید.
موج رادیو را نیز در ابتدای باند 88MHZ قرار دهید. یک عدد باطری کتابی 9V نه ولتی نو وسالم را به سرباطری زده ، موج رادیو را که در ابتدا یا اول باند FM قرار داده اید به آهستگی چرخانده تا جایی که صدای سوت از بلندگوی رادیو شنیده شود. (صدای سوت به علت نزدیکی کیت به رادیو ایجاد گردیده با دور کردن کیت از رادیو صدای سوت کم و از بین می رود)
حال با صحبت کردن در میکروفون کیت صدای شما از رادیو پخش گردیده و توسط یک پیچ گوشتی مخصوص تنظیم خازن تریمر که صرفا جهت این کار می باشد شما می توانید در هر قسمت از باند FM صدای خود را تنظیم نمائید.
با هر بار دور کردن کیت از رادیو ممکن است مجددا احتیاج به تنظیم کیت داشته باشید. در نهایت با تنظیم نهایی و با دور شدن کیت از رادیو صدای شما از رادیو کاملا صاف و بدون نویز یا پارازیت می باشد و با چند بار تنظیم در فرکانس های مختلف رادیو FM می توانید بهترین حالت از موج رادیویی FM را انتخاب نمائید.
توجه : تنظیــم این کیت در تهران به علت شلوغی باند FM کمی حســاس و در خارج از تهران بسیار ســاده می باشد و برای تنظیم این کیت در تهران سعی کنید در اول یا آخر باند FM یا بین دو ایستگاه با دقت انجام دهید. به علت حساسیت بالا تا فاصله چند متری ممکن است گیرنده شما همراه با سوت باشد که با دور شدن کیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیم از رادیو بر طرف خواهد شد.
چنانچه هنگام دور کردن کیت از رادیو مقداری از حساسیت آن کاسته شد مجددا خیلی به آرامی خازن تریمر را به چپ یا به راست با پیچ گوشتی بچرخانید تا صدای فیس آن از بین رفته و صدای صاف شما از رادیو پخش گردد.


مشخصات کیت میکروفون مخفی + استراق سمع بی سیم :

 • آموزشی
 • مناسب برای نوآموزان الکترونیک
 • 88 تا 108 MHZ
 • دارای برد مجاز
 • دارای ثبات فرکانسی بسیار عالی
 • فرستنده پر قدرت
 • با کیفیت صدای ارسالی بسیار عالی
 • دارای خازن تریمر
 • دارای مدار ترانزیستوری
 • ولتاژ 9 ولت
 • با جریان مصرفی کم
 • مداری جالب و سرگرم کننده و مفید
 • دارای کاربردهای جال فراوان
مشخصات
ولتاژ کیت:9 ولت
جریان مصرفی:کم
قلب مدار:ترانزیستور
حالت اراِئه:بصورت کیت
توضیحات:با ثبات فرکانسی بالا و برد مجاز
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2024 مهرام کیت