انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کیت تایمر تایم کنترل با خروجی رله آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
صفحه اینستاگرام
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات

کیت تایمر تایم کنترل با خروجی رله[تایمر]

کیت تایمر تایم کنترل با خروجی رله
قیمت: 1,350,000ريال
 
 
کیت تایمر تایم کنترل با خروجی رلهکیت تایمر تایم کنترل با خروجی رلهکیت تایمر تایم کنترل با خروجی رلهکیت تایمر تایم کنترل با خروجی رله
کیت تایمر تایم کنترل با خروجی رلهکیت تایمر تایم کنترل با خروجی رلهکیت تایمر تایم کنترل با خروجی رلهکیت تایمر تایم کنترل با خروجی رله
نظرات موجود:1
کیت تایمر تایم کنترل با خروجی رله

یکی از اهداف تولیدی مهرام کیت طراحی و ارائه کیت های الکترونیکی مورد نیاز در هنرستان ها ، کارگاه ها و آزمایشگاه های الکترونیک و کلاس های حرفه و فن می باشد.
اینجاست که نیاز داشتن دستگاه های اندازه گیری ، سنجش ، منابع تغذیه و .... در این اماکن و طریقه یادگیری و استفاده از این گونه دستگاه ها می تواند به رشد و پیشرفت هرچه بیشتر هنرآموزان کمک کرده و به باروری و شکوفایی هر چه بیشتر آن ها بیفزاید.
تولیدی مهرام کیت از سال ها قبل تولید تعدادی از کیت های خود را به سمت ساخت کیت هـــــــــــــای منابع تغذیه ، ولت متر ، آمپر متر ، شمارنده های صنعتی ، شارژر و تایمرها پرداخته تا شما با تهیه و مونتاژ این کیت ها بتوانید احتیاج یک آزمایشگاه الکترونیک را تکمیل نمائید.
سعی ما از تولید این کیت ها و تهیه و خرید توسط شما این می باشد که شما علاقه مندان به مونتاژ کیت های الکترونیک با دست خودتان مدارات عملی را ساخته و ضمن استفاده از این کیت ها بتوانید به استعدادها و قابلیت های خود بیفزائید. همان طور که گفته شد یکی از لوازم کارگاه های الکترونیک داشتن یک تایمر بسیار دقیق می باشد.
شما به کمک این تایمر بسیار دقیق می توانید زمان را تحت فرمان خود در آورید. برای این منظور کافیست دستگاه مورد نظر خود را به خروجی کیت تایمر وصل کرده و دکمه SET کیت تایمر را فشار دهید تا دقیقا به همان زمانی که تایمر را با پتانسیومتر PT تنظیم کرده اید روشن شود و پس از گذشت مقدار تایمی که به کیت فرمان داده اید خاموش گردد و برای راه اندازی مجدد کافیست دکمه SET را دوباره فشار دهید.
جهت وصل کردن انواع دستگاه ها به این کیت ، در خروجی این کیت (تایمر) یک رله تعبیه شده و چون رله دستگاه مورد نظرتان را از کیت عایق و به اصطلاح ایزوله می کند بنابراین جریان مصرفی دستگاه تحت کنترل به هیچ وجه وارد کیت تایمر نمی شود و کار با کیت تایمر کاملا بی خطر و امن خواهد بود.
شما باید طریقه استفاده از خروجی های رله و پایه های رله را وارد باشــــید تا در هنگام سیـم کشی به پایه های خــروجی رله (ترمینال OUT) با مشکلی روبرو نشوید تا احیانا خطر برق گرفتگی هنگــــام استفـاده از دستگاه هایی که با برق شهــری می خواهد توسط این کیت تحت فرمان وصل و قطع قرار گیرد برای شما بوجود نیاید.
همانطور که قبلا نیز گفته شد توسط پتانسیومتر PT می توانید دستگاه را برای تایم های بسیار کوتاه (ثانیه) تا تایم های طولانی (دقیقه ، ساعت ) به دقت تنظیم نمائید.

مشخصات کیت تایمر تایم کنترل با خروجی رله : 

 • جدید
 • ولتاژ 9 تا 12 ولت
 • یک تایمر دقیق و کاربردی
 • با مدار IC 555
 • با مدار رله
 • مجهز به رله قدرتمند در خروجی
 • مجهز به کلید SET
 • با LED های نمایشگر
 • دارای مدار محافظ در برابر ولتاژ معکوس
 • دارای چند رنج مختلف پتانسیومتر و خازن در بسته بندی اجناس
 • دارای کاربردهای مختلف و متعدد
مشخصات
ولتاژ کیت:9 تا 12 ولت
جریان مصرفی:کم
قلب مدار:آی سی 555
حالت اراِئه:بصورت کیت
توضیحات:دارای چندین پتانسیومتر و خازن جهت به دست آمدن رنج های زمانی ممورد نیاز شما
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2024 مهرام کیت