انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه (حرفه ایی) آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
صفحه اینستاگرام
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات

کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه (حرفه ایی)[دزدگیر]

کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه (حرفه ایی)
قیمت: 2,000,000ريال
 
 
کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه (حرفه ایی)کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه (حرفه ایی)کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه (حرفه ایی)کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه (حرفه ایی)
کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه (حرفه ایی)کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه (حرفه ایی)کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه (حرفه ایی)

چشم الکترونیک با 4 برنامه با خروجی رله (حرفه ایی)

مداراتی که با سلول های نوری یا فوتوسل تولید میگردند با تنوع و کارآیی های مختلف عرضه و شما بسته به سلیقه و کاری کاری که از آن مدار می خواهید استفاده نمائید تهیه می کنید .
کیت چشم الکترونیک اتوماتیک 4 برنامه جزو مداراتی حساس و دقیق و مطمئن می باشد که به وسیله 2 کلید SW1 و کلید SW2 می توانید 4 برنامه را مورد استفاده قرار دهید که بطور خلاصه عبارتند از :
1 - حساس نسبت به قطع نور با تحریک موقت
2 - حساس نسبت به تابش نور با تحریک موقت
3 - حساس نسبت به قطع نور با تحریک دائم
4 - حساس نسبت به تابش نور با تحریک دائم
شما می توانید با قابلیت و ظرفیت بالای این کیت از آن به عنوان دزدگیری مطمئن یا یک خبر کننده نوری وموارد گوناگون دیگر مورد استفاده قرار دهید .
ولتاژ این کیت 9 تا 12 ولت می باشد و شما می توانید از باطری کتابی 9V یا آداپتور رگوله شده و باطری اتومبیل استفاده نمائید.
از دیگر قابلیتهای این کیت مجهز بودن به رله است که همانند یک کلید می توان جریان کلیه دستگاههای الکتریکی و الکترونیکی را قطع و وصل کرد.همانطور که در بالا گفته شد ولتاژ کاری این کیت 9 تا 12 ولت است و در کیت از رله 9 ولت استفاده گردیده است. بنابراین چنانچه بخواهید کیت را با ولتاژ 12 ولت راه اندازی نمائید می بایست رله موجود را با یک رله 12 ولت تعویض نمائید.
پس با اتصال خروجی رله با استفاده از این کیت می توانید انواع آژیر ، بوق ، سیستم های نوری و صوتی و غیره را تـوسط فرمان چشم الکترونیک روشن و خاموش نمائید .
چگونه از برنامه های کیت استفاده کنید :
خبر کننده نوری :
از این کیت می توان به عنوان یک خبر کننده حساس و دقیق استفاده نمود که در این حالت می توان از برنامه اول و برنامه سوم کیت استفاده کرد.به عنوان نمونه اگر کیت بر روی برنامه اول تنظیم گردیده باشد و یک نور ثابت در یک طرف (مثلا درب ورودی منزل ، فروشگاه و ...) و سلول نوری در طرف دیگر درب تنظیم و ثابت گردیده باشند گونه ورود یا خروج افراد اعلام می گردد برای اعلام هشدار مثل بوق ،آژیر ، زنگ های ملودی و .... کافیست یکی از موارد گفته شده را به رله متصل گردانید . برای استفاده از رله کافیست آشنایی با خروجی رله واستفاده از پایه های G یا شاسی وNO یا نرمال اپن و NC یا نرمال کلوز رله را داشته باشید .
دزدگیر نوری :
از این کیت در هر چهار برنامه می توان به عنوان دزدگیر نوری استفاده نمود ولی در بعضی از موارد حالت دوم و چهارم مناسب ترند زیرا هر گونه ورود و خروج غیر مجاز یا باز و بسته شدن در ،پنجره، کمد ،کشو ،یا جابجایی اشیاء رله دستگاه را در حالت وصل قرار می دهد و صدای بوق و آژیر و غیره مخصوصا در حالت چهارم تا زمانی که شما کیت را به حالت شروع برنامه نبرید ادامه پیدا می کند . کاربردهای این کیت به این موارد محدود نمی شود وشما در عمل متوجه خواهید شد که از این کیت می توانید در موارد دیگر نیز استفاده نمائید .
یک عدد پتانسیومتر در کیت بکار گرفته شده که به کمک آن می توانید حساسیت دستگاه را متناسب با موقعیت محل مورد نظر تنظیم کنید برای تنظیم حساسیت و دقت این کیت باید ترتیبی بدهید که اشعه نور حتی الامکان باریک شود و مستقیم بر روی صحفه سلول نوری متمرکز گردد .
برای این منظور کافیست سلول نوری را داخل یک لوله باریک و غیر شفاف به طول 3 سانتیمتر نصب نمائید . منبع نوری که لامپ و یا منبع نوری مناسب باشد را مستقیما روبروی صحفه سلول نوری قرار دهید .با فکر و خلاقیت خود می توانید راه کارهایی مناسب برای استفاده و بهره گیری بهتر و مناسب تر از این کیت بنمائید .

مشخصات کیت چشم الکترونیک با 4 برنامه با خروجی رله (حرفه ایی) : 

 • حرفه ایی 
 • ولتاژ 9 تا 12 ولت DC رگوله شده
 • با جریان مصرفی کم
 • دارای قابلیت برنامه ریزی
 • دارای چهار برنامه مجزا
 • مجهز به مدار رله
 • دارای رله قدرتمند در خروجی
 • دارای LED نمایش دهنده وضعیت رله
 • حساس در تاریکی و روشنایی
 • مجهز به پتانسیومتر تنظیم کننده حساسیت کیت به نور
 • دارای حساسیت بسیار بالا
 • قابل استفاده بعنوان دزدگیر و ........


 

مشخصات
ولتاژ کیت:9 تا 12 ولت
جریان مصرفی:کم
قلب مدار:ترانزیستور + فتوسل
حالت اراِئه:بصورت کیت
توضیحات:دارای حساسیت بالا + دارای 4 برنامه + یک مدار کاربردی و حرفه ایی
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2024 مهرام کیت