انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رله آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
صفحه اینستاگرام
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات

کیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رله[دزدگیر]

کیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رله
قیمت: 1,300,000ريال
 
 
کیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رلهکیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رلهکیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رلهکیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رله
کیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رلهکیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رلهکیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رلهکیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رله
کیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رلهکیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رلهکیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رله
نظرات موجود:2

کیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رله

امروزه مدارات متنوع و مختلفی همزمان با سرعت و پیشرفت علم الکترونیک طراحی و تولید و عرضه می گردد که بستگی به کاربردهای مختلف می توان از آن بهره گرفت و لذت بیشتر از این دستگاه ها اینکه بتوانیم مداری را خودمان بـسازیم و از کیتی که خود ساخته ایم استفاده لازم را ببریم و هـم بر عمق و گـستره دانش فنی خود بیفزائیم.
کیت دزدگیر سیمی + آب سنج و نیز یک رطوبت سنج حساس دارای مدار ساده اما بسیار دقیق و حساس بوده و می توانید کاربردهای گوناگونی از این کیت ببرید.
خروجـی این کیت مجهز به مدار رله مـی باشد که شما مـی توانید از خـروجی رله انـواع دستگاههای الکتریـکی و الکترونیکی اعـلام خبر (باتری دار یا برقی) مانند آژیر ، بوق ، چشمکزن و غیره را به آن وصل کنید.
یکی دیگر از کارهایی که توسـط این کیت مـی توانید انجام دهید استفاده از آن بعنوان آب سنج مـی باشد که شمـا جهـت آزمایش مـی توانید یک لیوان آب آماده کرده و دو سر سیم (دو طرف دیگر سیم به دو نقطه S بر روی کیت وصل مـی باشد) را حـدود یـک سانت از روکش پلاستیکی سیم جدا کرده و سر سیـم های لخت شده را وارد لیوان نمائید.
باطـری را به سـر باطـری زده در این لحظه دیود نورانی LED2 روشن و رله وصل ومـدار هـشدار دهنده فعال گردیده است در این حالت فرض بر این اسـت که در منبع یا مخزن یا چاه آب و یا تانکر و نـظایر این ها سطـح آب پایین رفته.
حال به محض اینکه شما لیوان را از آب پر نـمائید دو سر سیـم لخت شده نیز که در سطح های مختلفی که شما می توانید تنظیم نمائید درتماس با آب قرار گرفته مدار از کار افتاده و رله قطع و دیود نورانی LED2 خاموش می گردد.
در این مرحله (آب سنج) برای اینکه از پایین رفتـن سطـح آب در محل مـورد نـظرتان آگاه گردید مـی توانید به جای فـرو کردن دو تکه سیـم در داخل لیوان یا هـر منبع یا مخزن و ..... از یک وسیله که به آن سوند مـی گویند (شما می توانید با خلاقیت خود این وسیله را درست کنید) استفاده نمائید.
برای ایـن منظور کافیست دو میله یا 2 صحفه فلزی که به وسیله یک جـسم عایق مثل پلاستیک از هم جدا نگه داشته و در تماس نزدیک با هم نباشند ساخته و از آن استفاده نمائید.
با چرخاندن پتانسیومتر می توانید حساسیت دستگاه را تغییر دهید. برای اینکه ببینید آیا حساسیت کیت تغییر می کند یا نه می توانید مقدار کمی آب روی یک صحفه عایق مثل چوب یا پلاستیک یا خاک جهت میزان رطوبت بریزید و آن را خیس کنید حال سیـم های مربوط به دو نقطه S را به روی نقاطی که خـیس شده بزنید و در همین حالـت پتانسیومتر را به چپ یا راست بچرخانید و حساسیـت دستـگاه را به آن مقدار آب از نظر میزان رطوبت و حجم آب تنظیم کنید.
در اثر مرور زمان آب یا رطوبت آن کاسته شده و همین امر باعث وصل رله دستگاه و در نتیجه هشدار در خروجی کیت می گردد.
یک دیگر از کاربرد های کیت استفاده به عنوان دزدگیر سیمی است :
شما مـی توانید درب یا پنجره یا هر نقطه حساسی را که مـی خواهید از آنجا محافظت نمائید توسـط یک رشته سیم نازک به دو طرف درب یا پنجره با سیم کشی که از کیت به آن وصل کرده اید از آنجا حفاظت نمائید.
به محض اینکه پنجره باز شود یا شخصـی از جلوی درب رد شود سیم نازک قطع گردیده و مدار به کار افتاده و رله وصل و در خروجی آژیر یا لامپ یا هـر وسیله هشدار دهنده ایی که به آن متصل کرده اید به کار افتاده و شما را با خبر می کند.
توجه : چنانچه بخواهید در چند درب و پنجره سیم نازک وصل نمائید در تمامی این مراحل باید سیـم کشی را به صورت سری باشد.ب
دین صورت که شما یک طرف یک سیم را به یکی از نقاط S (دو نقطه S بر روی کیت) وصل و لحیم کرده و سیم را پس از سیم کشی درب یا پنجره یا نقطه دیگر ادامه داده پس از پایان سیم کشی سر دیگر سیم را به دیگر نقطه S وصل و لحیم نمائید.حال با قطع شدن سیم در هر نقطه ایی که شما میخواهید از آنجا حفاظت نمائید دستگاه شما را با خبر می کند.

مشخصات کیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رله :

 • جدید
 • حرفه ایی
 • با مداری ساده ولی حرفه ایی
 • 3 کیت در 1 کیت
 • دزدگیر سیمی با رله
 • آب سنج با رله
 • رطوبت سنج با رله
 • ولتاژ 9 تا 12 ولت
 • با جریان مصرفی کم
 • مناسب برای دزدگیر
 • قابلیت اتصال به سنسورهای NC به تعداد بی نهایت
 • مناسب برای منابع آب و مخازن جهت هشدار کم شدن یا زیاد شدن سطح آب
 • مجهز به مدار رله
 • دارای رله پر قدرت در خروجی
 • خروجی قابل اتصال به انواع آژیر و بوق و ...
 • با دیودهای نورانی LED نمایشگر 
 • با پتانسیومتر کنترل حساسیت
 • دارای حساسیت بسیار بالا
 • دارای کاربردهای فراوان و متعدد
مشخصات
ولتاژ کیت:9 تا 12 ولت
جریان مصرفی:کم
قلب مدار:ترانزیستور
حالت اراِئه:بصورت کیت
توضیحات:با خروجی رله + پتانسیومتر کنترل حساسیت + دارای مدار محافظ در برابر ولتاژ معکوس
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2024 مهرام کیت