انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کیت شمارنده 4 رقمی (دو وضعیتی) آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
صفحه اینستاگرام
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات

کیت شمارنده 4 رقمی (دو وضعیتی)[تایمر]

کیت شمارنده 4 رقمی (دو وضعیتی)
قیمت: 4,500,000ريال
 
 
کیت شمارنده 4 رقمی (دو وضعیتی)کیت شمارنده 4 رقمی (دو وضعیتی)کیت شمارنده 4 رقمی (دو وضعیتی)کیت شمارنده 4 رقمی (دو وضعیتی)
کیت شمارنده 4 رقمی (دو وضعیتی)کیت شمارنده 4 رقمی (دو وضعیتی)کیت شمارنده 4 رقمی (دو وضعیتی)
نظرات موجود:1

 کیت شمارنده 4 رقمی (2 وضعیتی)

کیت شمارنده 4 رقمی دارای کاربردهای مختلف صنعتی می باشدو قابل وصل به دستگاه هایی است که دارای خـروجی پالس با کلیدهای اتوماتیک را دارا مـی باشند و نیز به وسیله کـلید کـشـویـی می توانید با تغییر حالت کلید آن را به حالت شمارنده اتوماتیک در آورید.
این کیت دارای دو فیبر مجزا مـی باشد که یک فـیبر مـربـوط به نصب قطعات و دیگر فـیبر مـوجـود مربوط به نصب دو عدد نشانگـر سون سگمنت (7seg) یا دیس پلی (DISPLAY) می باشد.
از مـزایای این دستگاه درصـد خطای کـم آن مـی باشد که تقریبا صـفر است زیرا دارای مـدار دیبانسر مـی باشد که هـر گـونه نـویـز یا پارازیت را که باعث اختلال در کارکرد دستگاه را مـی باشد به حداقل می رساند.
ولتاژ کار این کیت 9 تا 12 ولت می باشد که شما باید از یک آداپتور رگوله شده استفاده نمائید . توجه : به علت فشردگی خطوط مسی و همینطور نقاط لحیم کاری حتما از هویه دارای نوک نازک که در بازار به نام نوک SMD معروف می باشد برای مونتاژ این کیت استفاده نمائید چنانچه در لحیم کاری کم تجربه می باشید از افراد وارد و متخصص کمک بگیرید.
آشنایی با کارکرد کیت :
حالت اتوماتیک (AUT):
ابتـدا کلید SW را به سمت AUT یا اتوماتیک دستگاه قرار داده وپس از انجام این کار دستگاه را به باطـری زده وشمارنده شروع به شمارش خواهد کرد و شمارش دستگاه همینطور ادامه دارد تا به رقم 9999 رسیده و سـپـس دستگاه به رقم صفر رسیده و مجددا به شمارش خود ادامه خواهد داد چنانچه در بین شمارش خواسته باشید دستگاه را مجددا صفر نمائـید کلید فشاری RESET را فشـار داده و در این حالت تمامی ارقام صفر خواهند شد و دستـگاه مجددا شروع به شمارش خواهد نـمود.
چـنانـچه بخواهید در وضـعیت اتوماتیک سرعـت شمارش سریعتر یا آهسته تر گردد کافیست پتانسیومتر را با یک پیچ گوشتی به طرف سمت چپ یا راست بچرخانید .
حالت دستی (MANUAL):
حال نـوبت به تست قسمت فـرمان دستی (MANUAL) دستگاه مـی رسد در این حالت کلید SW را به سمـت MAN قرار داده و کلید فـشاری RESET را فـشار داده تا تـمامـی ارقام صفر گردد با فـشار دادن کلید فشاری MANUAL یک شماره کانتر یا سون سگمنت انداخته و این عمل با هـر بار فشار دادن کلید فشاری MANUAL ادامـه خواهد داشت از این دستگاه مـی توان کاربردهای مختلفی را از قبیل تعداد ضربه دستگاه پرس و دور موتور و شمارش کالا و غیره را نام برد به این منظور مـی توان در این حالت به دو روش یا وضعیت عمل کرد.
1 - فرمان دستی : که با کلید فشاری عمل مـی کند بدین صورت که ابتدا دستگاه را در جعبه ایی مناسب قرار داده و در صورت تمایل کلید فشاری را درون جعبه نصب ویا بوسیله سیم خارج از دستگاه کشیده و در دسترس قـرار داده دستگاه را راه انداخته و با هـر بار فشار دادن دستگاه کانتر یک شماره مـی اندازد به عنوان نمونه در این حالت می توان ورود یا خروج اشخاص در اداره ها یا شرکت ها و یا شـمارش کالا و غیره را ذکر نمود.
2 - فرمان از دستگاه هایی که دارای خروجی رله یا میکروسوئیچ می باشد . چنانچه دستگاه هـای صنعتی که دارای خروجی رله و یا میـکروسوئیچ باشد به وسیـله سیـم کـشی به ورودی دستگاه کـه همان MANUAL مـی باشد وصل کنیم (مثلا دستگاه پرس) حال با هـر بار ضربه پرس میکروسوئیچ یا رله عمل کرده وفرمان یا پالس به دستگاه داده و کانتر یا شمارنده یک شماره انداخته و این عمل به این صورت ادامه خواهد داشت. توجه : دقـت داشته باشـید که بـر روی رله یا میکروسوئیچ هیچ گونه ولتاژی نباشد و فـقـط دو سـر کنتاکتهای آن را بوسیله سیم کشی در محل MANUAL نصب نمائید.

مشخصات کیت شمارنده 4 رقمی (2وضعیتی) :

 • حرفه ایی
 • بدون خطا
 • دارای مدار دیبانسر DEBOUNCE
 • با 2 مد شمارشی اتوماتیک و دستی
 • دارای کلید دو وضعیتی :
  شمارش دستی MANUAL
  شمارش اتوماتیک AUT
 • با پتانسیومتر جهت کم و زیاد کردن سرعت شمارش در حالت اتوماتیک
 • دارای کلید RESET
 • ولتاژ 9 تا 12ولت
 • با مدار آی سی (IC 4026 x 4 و IC 4093)
 • با صفحه نمایشگر 7seg
 • دارای مدار محافظ در برابر ولتاژ معکوس
 • دارای کاربردهای مختلف و فراوان
مشخصات
ولتاژ کیت:9 تا 12 ولت
جریان مصرفی:کم
قلب مدار:آی سی 4026
حالت اراِئه:بصورت کیت
توضیحات:دارای مدار محافظ در برابر ولتاژ معکوس
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2024 مهرام کیت