انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کیت صوت سنج مونو با 13LED آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
صفحه اینستاگرام
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات

کیت صوت سنج مونو با 13LED

کیت صوت سنج مونو با 13LED
قیمت: 1,600,000ريال
 
 
کیت صوت سنج مونو با 13LEDکیت صوت سنج مونو با 13LEDکیت صوت سنج مونو با 13LEDکیت صوت سنج مونو با 13LED
کیت صوت سنج مونو با 13LEDکیت صوت سنج مونو با 13LEDکیت صوت سنج مونو با 13LEDکیت صوت سنج مونو با 13LED
کیت صوت سنج مونو با 13LED
نظرات موجود:2
کیت صوت سنج مونو با 13 دیود نورانی

این کیت (صوت سنج مونو) میزان شدت صوت بر حسب اندازه و مقیاس های معینی از خروجی دستگاه صوتی که به ورودی (IN) این کیت وصل شده را توسط دیود های نورانی (LED) نمایش داده بدین ترتیب که هرچه شدت یا دامنه صوت(خروجی دستگاه صوتی) بیشتر شود دیود های نورانی (LED) بیشتری روشن گردیده و جلوه ایی زیبا از روشن و خاموش شدن دیود های نورانی (LED) که با تناوب صدا انجام می گیرد را برای شما به اجرا می گذارد.
اکثر لوازم صوتی پیشرفته امروزی مجهز به نمایشگرهای صوت سنج نوری می باشند که به زیبایی و جذابیت آن ها می افزاید و دارای انواع گوناگون اعم از خطی، ستونی، همگرا، ستاره ای، واگرا و حلقوی و ...می باشد.
کیت صوت سنج مونو با 13 عدد دیود نورانی (LED) را می توانید به انواع ضبط صوت های دستی و آمپلی فایر های قدرت مونو (مهرام کیت) و دیگر وسایل صوتی مونو وصل کرده و سیستم را به نوعی نور و صدا مجهز کنید. ضمناً دیود های نورانی (LED) این کیت به صورت خطی در یک ردیف چیده مان گردیده که شما می توانید همزمان با تهیه کیت های پری آمپلی فایر و آمپلی فایر های قدرت مهرام کیت آنها را در یک جعبه مناسب قرار داده و دیود های نورانی (LED) را می توانید جلوی جعبه با سلیقه خود نصب نمائید. ولتاژ کار این کیت 12V رگوله شده می باشد که هنگام اتصال سیم های ولتاژ منبع تغذیه به محل نصب قطب مثبت + و قطب منفی – بر روی فیبر در محل –V+ دقت لازم را به عمل آورید در صورت بر عکس زدن ولتاژ احتمال آسیب دیدن و سوختن قطعات مخصوصاً ترانزیستورها و دیود های نورانی وجود دارد . سیم قرمز موجود در کیت را در محل V+ و سیم مشکی را در محل –V قرار داده و لحیم نمائید.
بوسیله پتانسیومترموجود PT شما می توانید مقدار حساسیت ورودی بر اساس شدت صوت خروجی دستگاه صوتی را تنظیم کنید و در صورتیکه بخواهید کیت صوت سنج را داخل جعبه قرار دهید می توانید به جای پتانسیومتر از یک عدد ولوم استفاده نمائید. بدین صورت که پایه های آن را به وسیله سه رشته سیم در محل پتانسیومترسیم کشی و لحیم نمائید و سه سر دیگر سیم ها را به سه سر پایه ولوم لحیم کرده و ولوم را بر جلوی جعبه نصب و میزان حساسیت را توسط ولوم کنترل نمائید.


مشخصات کیت صوت سنج مونو :
  • جدید
  • تزئینی
  • مونو
  • ولتاژ 12 ولت
  • دارای 13 دیود نورانی
  • با مدار ترانزیستوری
  • دارای 12 عدد ترانزیستور
  • دارای پتانسیومتر جهت کم و زیاد کردن حساسیت ورودی
مشخصات
ولتاژ کیت:ولتاژ 12VDC
جریان مصرفی:1 آمپر
قلب مدار:ترانزیستور
حالت اراِئه:بصورت کیت
توضیحات:با کیفیتی عالی
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2024 مهرام کیت