انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سی آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
صفحه اینستاگرام
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات

کیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سی

کیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سی
قیمت: 3,700,000ريال
 
 
کیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سیکیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سیکیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سیکیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سی
کیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سیکیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سیکیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سیکیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سی
کیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سیکیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سی
نظرات موجود:1
کیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سی

امروزه انواع مختلفی از گــیرنده های رادیویی با ویژگی های متفاوت در بازار عرضـه مـی گردد که هـر یک از این گیرنده ها با مدل و مشخصات جدید و متمایز از یکدیگر در دسترس شما می باشد.
اما علاقه مندان به الکترونیک ترجـیح می دهند کیتی با کیفیت و گیرندگی بالا تهیه و خـود این کیت را مونتاژ نمایند. هر چند به دلیل گرانی قطعات و به همان نسبت گران شدن کیت رادیو شما چندان به صرفه نباشد اما نکته اینجا است که اشتیاق و علاقه که لازمه دانستن و آموختن در عرصه گسترده علم مخصوصا الکترونیک می باشد مانعی در جهت هزینه خرید یک کیت نمی شود و مابا تجربه گذشته و در اختیار داشتن نسل های پیشرفته قطعات الکترونیکی خواسته شما از یک کیت گیرنده رادیو FM را بر آورده کرده ایم. امید است با مونتاژ صحیح و لحیم کاری این گیرنده قوی FM به خواسته خود دست یابید.
در این کـیت از یک عـدد آی سی مخصوص رادیـو FM استفاده گـردیده که در قسمت مسی فیبر مدار چاپی رادیو لحیم گردیده است. این نوع آی سی ها به علت کوچک بودن این نـوع قطعات به SMD معروف می باشد و به علت اینکه پایه های آن نزدیک به هم و با نوک هویه های معمولی قابل لحیم کردن نمـی باشند و باید با روش های خاصی به فیبر لحیم گردند لذا با داشتن تجربه در لحیم کاری و نیز استفاده از نوک هویه نازک که در بازار با نام نوک هویه SMD شناخته می شود شما می توانید این نوع قطعات را با صبر و حوصله لحیم نمائید.
نـکته دیگـر اینکه هنگام لحیم کاری دیگر قطعات الکترونیک این کیت از زدن نوک هـویه به پایه های آی سی خودداری
نمائید زیرا این کار باعث ذوب شدن لحیم بین پایه های آی سی گردیده و بعلت اینکه پایه ها نزدیک به هم مـی باشند به هم اتصال کرده و در پایان لحیم کاری کیت و هنگام آزمایش کیت شما از کار افتاده و هیچ گونه صدایی از کیتی که با هزینه و صرف وقت تهیه کرده اید شنیده نمی شود.
این کـیت همان طــور که گـفته شد با داشتن آی سی پیشرفته در دریافـت کانال های رادیویـی نیز به صـورت دیجیتالی مـی باشد و با فشار دادن هر بار کلید تک سوئیچ SCAN یک کانال رادیویی به صورت اتوماتیک را در یافت و این عمل از ابتدای باند FM یعنی 88 مگاهرتز شروع و تا اتنهای باند FM که 108 مگاهرتز می باشد ادامه پیدا می کند. با هر بار فشار دادن کلید SCAN شما می توانید یک موج رادیویی را انتخاب نمائید.
در صورتیکه کانال رادیویی را در اواسط باند FM گرفته اید و بخواهید مجددا به اول باند FM بر گردید کافیست کلید RESET را فشار داده تا گـیرنده شما به صورت اتوماتیک به اول باند FM بر گشته دوباره کلیدSCAN را فشار داده تا کانال مورد نظر را انتخاب نمائید.

مشخصات کیت رادیو موج FM دیجیتالی با آی سی :

 • جدید 
 • کیت رادیو موج FM دیجیتالی
 • FM AUTO SCAN RADIO
 • بدون نیاز به واریابل
 • کانال یابی دیجیتال
 • تعویض کانال ها با فشردن دکمه SCAN
 • کانال یابی مجدد با فشردن کلید RESET
 • با گیرندگی بسیار بسیار عالی
 • با مدار آی سی IC CD9088CB
 • مدار آمپلی فایر ترانزیستوری
 • با صدایی رسا و قوی
 • ولتاژ 3 ولت
 • با جریان مصرفی کم
 • با قطعات با کیفیت و لوازم جانبی

مشخصات
ولتاژ کیت:ولتاژ 3VDC
جریان مصرفی:کم
قلب مدار:IC CD9088CB
حالت اراِئه:بصورت کیت
توضیحات:با گیرندگی قوی
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2024 مهرام کیت