انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپ آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
صفحه اینستاگرام
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات

کیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپ

کیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپ
قیمت: 2,300,000ريال
 
 
کیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپکیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپکیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپکیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپ
کیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپکیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپکیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپکیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپ
کیت کنترل از راه دور 1 کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ - فلاپ FLIP-FLOP

کیت های مادون قرمز در اکثر مدارات دارای برد کـــم و نورهـــای مزاحم محیط باعث اختلال در کارکـرد این نوع کیت ها می باشد. این کیت به علت داشتن سنسور گیرنده مادون قرمز 3 پایه که در درون خود قطعات مختلفی را جای داده نسبت به نورهای محیط هیچگونه تاثیری در کارکرد این کیت نداشته و نیز در ساخت این کیت از دو عدد آی سی استفاده گردیده که باعث افزایش و کارآیی مدار گردیده است.
یکی دیگر از مزایای این کیت داشتن یک فیلتر کریستالی در برد فرستنده می باشد که باعث ثبات و حساسیت بسیار بالای این کیت گردیده است. فرستنده و گیرنده کیت کنترل از راه دور مادون قرمز (با خروجی فلیپ - فلاپ) با هم کاملا هماهنگ بوده و احتیاج به هیچ گونه تنظیم برای فرستنده و گیرنده این کیت نمی باشد.
در خروجی کیت از یک عدد رله استفاده گردیده که به وسیله فرمانی که از کیت فرستنده به کیت گیرنده ارسال گردیده کنترل و شما می توانید دستگاه های مختلفی را بسته به نیاز روشن و خاموش نمائید.
برد این کیت تا حدود 10 متر می رسد که با تنظیم دقیق و قرار دادن دیود نورانی فرستنده (L) و سنسور گیرنده (IRS) در یک امتداد به بردهای بالاتری نیز می توان دست یافت.
در مدار کیت از یک آی سی مخصوص فلیپ – فلاپ استفاده شده است. با یکبار فشار دادن کلید فشاری SW مدار فرستنده و ارسال امواج نور مادون قرمز به سنسور گیرنده مادون قرمز ، مدار گیرنده عمل کرده و در نهایت رله گیرنده وصل می گردد. عمل وصل بودن رله گیرنده تا زمانی ادامه خواهد داشت که مجددا یکبار دیگر کلید SW مدار فرستنده را فشار داده شود. در این لحظه رله گیرنده قطع و مدار گیرنده از کار خواهد افتاد.
جهت جلوگیری از تداخل و لرزش دست و خطای کلید زنی SW در مدار فرستنده ، مدار گیرنده طوری طراحی گردیده است که برای دریافت دو فرمان متوالی باید حداقل یک ثانیه زمان بین آن ها فاصله داشته باشد. بطور مثال چنانچه بخواهید چند فرمان متوالی از مدار فرستنده به مدار گیرنده بدهید باید بین هر بار فشار دادن کلید حدود ا ثانیه صبر نمائید و فشار دادن متوالی و سریع کلید فرستنده یا نگه داشتن آن در حالت وصل تغییری در وضعیت گیرنده بوجود نخواهد آورد.
                                       خروجی کیت
خروجی این کیت بصورت فلیپ – فلاپ ( FLIP- FLOP = یک بار روشن - یک بار خاموش) می باشد. برای این منظور کافیست کیت فرستنده را روبروی کیت گیرنده گرفته و کلید SW فرستنده را یک بار فشار دهید در این حالت دیود نورانی L2 گیرنده روشن و رله RELAY فعال می گردد و شما می توانید در خروجی کنتاکت های رله که در محل OUT واقع می باشد از رله بعنوان یک کلید خاموش و روشن استفاده کرده و هرنوع دستگاه باطری دار و برقی را با فرمان خود تحت کنترل داشته باشید این حالت تا زمانی که مجددا کلید فشاری SW کیت فرستنده را فشار ندهید ادامه دارد. حال با فشار دادن کلید فشاری SW مدار فرستنده دیود نورانی L2 گیرنده خاموش و رله RELAY قطع و هیچ گونه خروجی در محل OUT گیرنده نخواهید داشت و تا دادن فرمان توسط کلید فشاری SW مدار فرستنده به مدار گیرنده ، مدار گیرنده قطع باقی می ماند.
                                          ولتاژ کیت
تغذیه ولتاژ گیرنده و فرستنده این کیت باید 9 تا 12 ولت با جریان حداقل 500 میلی آمپر کاملا رگوله (500 MA) باشد.
چنانچه بخواهید از یک منبع تغذیه برای هر دو کیت فرستنده و گیرنده برای این کیت استفاده نمائید این نکته لازم و ضروری می باشد که باید از یک منبع تغذیه مطمئن و با کیفیت استفاده نمائید. به دلیل اینکه این کیت ممکن است در تمام مواقع یا ساعات شبانه روز مورد استفاده قرار گیرد داشتن منبع تغذیه خوب در کارآیی این کیت تاثیر زیادی خواهد داشت.
توجه : در صورت استفاده یکی از ولتاژ های 9 یا 12 ولت برای این کیت دقت نمائید که رله کیت باید متناسب با ولتاژ یا تغذیه کیت تهیه و مورد استفاده قرار گیرد.


مشخصات کیت کنترل از راه دور یک کاناله مادون قرمز با خروجی فلیپ فلاپ :

 • حرفه ایی
 • با خروجی فلیپ فلاپ FLIP - FLOP
 • دارای دو فیبر مجزا
 • ولتاژ فرستنده 9 تا 12 ولت
 • ولتاژ گیرنده 9 تا 12 ولت
 • دارای برد 10 متر
 • با مدار آی سی IC 4013 و IC PT2248 
 • دارای خروجی رله
 • مجهز به رله پر قدرت در خروجی
 • مجهز به LED های نمایشگر
 • دارای کاربردهای فراوان و متعدد
مشخصات
ولتاژ کیت:9 تا 12 ولت
جریان مصرفی:کم
قلب مدار:IC PT2248 و IC PT2249
حالت اراِئه:بصورت کیت
توضیحات:با برد بالا + با ثبات + پرقدرت + با قابلیت کد بندی
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2024 مهرام کیت