انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول کیت فلیپ فلاپ یا کلید الکترونیک با خروجی رله آگاه كن.
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
کانال تلگرام مهرام کیت
صفحه اینستاگرام
فروش ویژه
فروش پستی
لیست محصولات

کیت فلیپ فلاپ یا کلید الکترونیک با خروجی رله

کیت فلیپ فلاپ یا کلید الکترونیک با خروجی رله
قیمت: 1,350,000ريال
 
 
کیت فلیپ فلاپ یا کلید الکترونیک با خروجی رلهکیت فلیپ فلاپ یا کلید الکترونیک با خروجی رلهکیت فلیپ فلاپ یا کلید الکترونیک با خروجی رلهکیت فلیپ فلاپ یا کلید الکترونیک با خروجی رله
کیت فلیپ فلاپ یا کلید الکترونیک با خروجی رله
کیت فلیپ فلاپ یا کلید الکترونیک با خروجی رله 

بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و نوین الکترونیک امروزه در اکثر کارخانجات گرفته تا لوازم خانگی ، وسایل نقلیه ، بیمارستان ها و .... بوضوح قابل مشاهده می باشد. طوریکه استفاده از مدارات الکترونیک جهت راه اندازی و فرمان دستگاه ها با فشار یک کلید لمسی به سهولت فرمان گرفته و روشن و خاموش می گردد.
این کیت یک مدار فلیپ فلاپ می باشد (کلید الکترونیکی) که شما با لمس و فشار دادن یک کلید کوچک فشاری (تک سوئیچ) قادر خواهید بود هر وسیله ایی که توسط خروجی مدار که همان رله می باشد را روشن و خاموش نمائید.
روند کار کیت طوری می باشد که شما پس از دادن ولتاژ به کیت دیود نورانی L1 که نشان دهنده روشن شدن دستگاه می باشد روشن و کیت آماده به کار می باشد حال با فشار دادن کلید S ( تک سوئیچ) دیود نورانی L2 روشن شده و رله کیت فعال گردیده و دستگاهایی تا حداکثر 1500 وات یا 10A را روشن کرده و این عمل تا زمانــــی ادامه می یابد که شما کلید S (تک سوئیچ) را مجددا فشار داده تا رله مدار کیت شما غیر فعال و دیود نورانی L2 خاموش شده و دستگاهی را که به این کیت وصل نموده اید قطع می گردد.
توجه داشته باشید که با هربار لمس کردن کلید تک سوئیچ یا فشار دادن این کلید، خروجی کیت تغییر کرده و از حالت روشن به حالت خاموش یا بالعکس تبدیل می گردد.
یکی از قابلیت های این کیت وصل کـــــردن بی نهایت کلید فشاری (NO) به ورودی این کیـــت در محل S می باشد.
برای این کار کافیست شما کلید تک سوئیچ را از مدار خارج کرده و هر تعداد کلیدفشاری را به صورت موازی به یکدیگر اتصال داده و در نهایت دو سر انتهایی دو سیم را که به کلید ها وصل کرده بودید به دو نقطه محل S نصب و لحیم نمائید.
ولتاژ این کیت 12 ولت می باشد که کاملا باید ولتاژی رگوله شده باشد. چنانچه ولتاژ کیت شما 12 ولت رگوله شده نباشد باعث اختلال در کار کیت خواهد شد.
از دیگر قابلیت های این کیت مجهز بودن به رله است که همانند یک کلید می توان جریان کلیه دستگاههای الکتریکی و الکترونیکی را قطع و وصل کرد.
همانطور که در بالا گفته شد ولتاژ کاری این کیت 12 ولت است و در کیت از رله 12 ولت استفاده گردیده است.  چنانچه بخواهید کیت را با ولتاژ 9 ولت راه اندازی نمائید می بایست رله موجود را با یک رله 9 ولت تعویض نمائید.
آ
شنایی و طریقه استفاده و کاربرد رله جهت استفاده هرچه بیشتر از این کیت در قسمت آشنایی با کاربرد رله به شما داده می شود تا هنگام وصـل کردن دستگاهی که می خواهید به خروجی ترمینال کیت فلیپ فلاپ (کلید الکترونیکی) وصل نمائید با مشکلی روبرو نگردید.


مشخصات کیت فلیپ فلاپ یا کلید الکترونیک با خروجی رله :
 • ولتاژ 12 ولت
 • با جریان مصرفی کم
 • یکبار روشن ON / یکبار خاموش OFF
 • با آی سی 4027
 • مجهز به مدار رله
 • دارای رله قدرتمند در خروجی
 • قابلیت اتصال بی نهایت کلید به ورودی بصورت پارالل (موازی)
 • با مدار حرفه ایی و بدون خطا
 • دارای مدار DEBOUNCE
 • دارای LED های نمایشگر
 • دارای مدار محافظ در برابر ولتاژ معکوس
 • با کاربردهای فراوان و متعدد
مشخصات
ولتاژ کیت:ولتاژ 12VDC
جریان مصرفی:کم
قلب مدار:IC4027
حالت اراِئه:ّبصورت کیت
توضیحات:دارای کاربردهای متعدد و فراوان
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2024 مهرام کیت